Produkto informacija:
Pagrindinė sudedamoji pakartotinai užpildomų lentynų drėgmės absorberio maišelis su kvapais yra kalcio chloridas.
Jis daugiausia absorbuoja perteklinį vandens orą.
Be to, jis taip pat gali išvalyti orą per aromatines daleles.
| Produkto pavadinimas | Įkliuduotų knygų dėžės drėgmės sugėrimo krepšys su kvepalais |
| Grynas svoris | 350 g, 450 g, 1000 g arba pritaikyta |
| Higroskopinis pajėgumas | 2000 ml |
| Žaliavos | Kalcio chlorido granulė + Kvepalų granulė |
| Dydis | 16cm * 14.2cm, 11cm * 22cm |
| Paketas | "Poly" maišelis arba pritaikytas |
| Programos | Krūtinė, spintelė, miegamasis, virtuvė, sandėlis, biuras, transporto priemonės ir kt |
| MOQ (pritaikytas) | 20000 vnt |
| Tinkamumo laikas | Įdėkite į sausą, įprastą būklę, laikykite uždarytą 3 metus |
| Sertifikavimas | ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, BSCI, MSDS, RoHS, DMF |




Paraiška:


Metodo naudojimas:


Pastaba:
1: Nevalgykite, laikykitės vertikalios padėties, nenukreipkite.
2: Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
3: Laikyti atokiau nuo maisto ir gėrimų.
OEM procedūra:
Kompanijos aprašymas:
1. Įkurta 1998 m., Chunwang tapo nedidelės gamyklos viešąja įmone po 20 metų sukūrimo dideliu greičiu. Esame profesionalus gamintojas ir specializuojasi gaminant pramoninius ir buitinius džiovinimo įrenginius, sausintuvus, plaktukus ir valiklius.
2. Mes modernizavome dirbtuvę ir gamybos liniją, išplėstinę laboratoriją, be dulkių augalų, švarų ir tvarkingą sandėlį ir geriausią mėginių kambarį. Ir mes turime sertifikatus ISO9001 ir ISO14001 2005 metais. Ir mes atlikome gamyklos Watsons ir BSCI patikrinimą 2014 metais.
3. Mūsų įmonė turi didelę valią artimiausiu metu būti absorbcinių produktų ir oro gaiviklio elementų lyderiu.



Populiarus Žymos: pakartotinai užpildoma lentynos drėgmės absorberio maišelis su kvepalų, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pagaminta Kinijoje, pigūs

