Prekės aprašymas:
Aukštos kokybės chemikalų didmeninė džiovinimo krepšys rūsiui yra plačiai naudojamas šeimose, kompanijose ar kitose vietose, kuriose yra aukštesnė drėgmė.
Drėkinimo papildo komponentas yra kalcio chloridas, kuris ne tik sugeria orą perteklinį vandenį, bet ir sutaupo išlaidas.
Produktas neturės įtakos žmogaus organizmui ar aplinkai, žmonės gali būti tikri naudoti.
| Produkto pavadinimas | Aukštos kokybės chemikalai didmeninė džiovinimo krepšys rūsiui |
| Grynas svoris | 350 g, 450 g, 1000 g |
| Higroskopinis pajėgumas | 2000 ml |
| Žaliavos | Kalcio chlorido granulė (pridėti kvepalų, medžio anglis arba ne) |
| Dydis | 16cm * 14.2cm, 11cm * 22cm |
| Paketas | Polybag arba individualus spalvų dėžutė |
| Programos | Krūtinė, spintelė, miegamasis, virtuvė, sandėlis, biuras, transporto priemonės ir kt |
| MOQ (pritaikytas) | 20000 vnt |
| Tinkamumo laikas | Įdėkite į sausą, įprastą būklę, laikykite uždarytą 3 metus |
| Sertifikavimas | ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, BSCI, MSDS, RoHS, DMF |





Paraiška:


Metodo naudojimas:


Užsakymo tvarka:

Kompanijos informacija:
1. Įkurta 1998 metais, CHUNWAN grupė yra mokslinių tyrimų, gamybos ir prekybos įmonė
2. Produktų serija: buitinės drėgmės absorberiai, dezodorantai šaldytuvams, tualeto indų valikliai, automobilių sausinimo įrenginiai, skalbimo mašinų valiklis, drenažo valikliai, automobilio oro gaivikliai, džiovyklos, konteinerio sausas maišas, deguonies absorberis ir kt.
3. Įmonių skalė: daugiau nei 15000 kvadratinių metrų, daugiau nei 300 štabų
4. Klientai: Sanrio, Aldi, Coach, Vanguard, Sanyo, Samsung, Toshiba, Flextronics, Emerson, DHL
5. "Chun-Wang" tapo akcine bendrove 2015 m., O vienintelis šioje srityje



Populiarus Žymos: aukštos kokybės chemikalai didmeninė prekyba demiccant krepšys rūsyje, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, pagamintos Kinijoje, pigūs

