500 ml liejimo drėgmės absorberio maišelis namų ūkiui
Prekės aprašymas:
500 ml liejimo formos drėgmės sugėrimo maišelis namų ūkiui pagamintas iš kalcio chlorido ir neturi kitų higroskopinių cheminių medžiagų.
Tai ne tik patogu pakuoti, bet ir patogiai išardyti.
Tai tinka šeimoms, biuruose, viešbučiuose, rūsyje ir kt.
| Daikto pavadinimas | 500 ml liejimo drėgmės absorberio maišelis namų ūkiui |
| Žaliavos | Kalcio chloridas (pridėti kvepalų, medžio anglis arba ne) |
| Grynas svoris | 248 g, 400 g arba pritaikyta |
| Tomas | 500 ml, 1000 ml arba pritaikyta |
| Pakavimas | Pritaikytas polybag |
| Sertifikavimas | ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, BSCI, MSDS, RoHS, DMF |
| Skonis | Rose, lavernas, vaistinė, citrinų ar ne aromatas |
| Paraiška | sugeria drėgmę, kad apsaugotų savo drabužių spintelę, spintelę, spintelę nuo drėgmės |
| Pavyzdys | Laisvas |
| MOQ (pritaikytas) | 20000 vnt |



Paraiška:


OEM servisas:
Kompanijos aprašymas:
1. Įkurta 1998 metais, CHUNWANG grupė yra mokslinių tyrimų, gamybos ir prekybos įmonė
2.Produktų serija: buitinės drėgmės sugėrikliai, dezodoratoriai, tualeto indų valikliai, automobilių sausinimo įrenginiai, kanalizacijos valikliai, oro gaivikliai, džiovikliai, konteinerio sauso maišelis, deguonies sugėriklis, drėgmės indikatoriaus kortelė ir tt 3. Įmonių skalė: daugiau nei 12000 kvadratinių metrų, daugiau nei 200 štabų
4. Sertifikatai: RoHS, REACH, DMF, ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, BSCI ir kt.
5. Klientai: "Sanrio", "Aldi", "Coach", "Vanguard", "Sanyo", "Samsung", "Toshiba", "Flextronics", "Emerson", DHL ir kt.


DUK:
1. Klausimas: Ar galiu gauti greitą atsakymą, jei išsiųsiu jums užklausą apie produktą, į kurį manęs domina?
A: Taip, mes esame pasiruošę čia tarnauti ir greitai atsakysime per 24 valandas.
2. Klausimas. Ar galiu gauti mėginius prieš priimdamas galutinį sprendimą?
A: Taip, mes galime pasiūlyti jums nemokamus pavyzdžius ir pasveikinti bandomąją tvarką.
3. K: Kada galiu pasiimti pavyzdį? Kaip apie masinę tvarką?
A: Paprastai mėginio pristatymas yra 3-5 darbo dienos, o masės tvarka - 5-20 dienų.
4. K: Ar galite priimti savo logotipą ar prekės ženklą savo produktams?
A: Taip, tinkintą stilių pasveikinti čia.
5. K: Ar galiu būti jūsų išskirtinis platintojas mano vietinėje rinkoje ar mano šalyje?
A: Taip, nedvejodami susisiekite su mumis, jei norite gauti daugiau informacijos apie tai, jei jus domina ši problema.
Populiarus Žymos: 500ml pelėsių patvarus drėgmės absorberio maišelis, skirtas namų ūkiui, Kinijai, gamintojams, tiekėjams, gamybai, pagamintiems iš Kinijos, pigūs

