400 ml dehumidifier dėžutė su dideliu absorbcijos Wal-Mart
Prekės aprašymas:
Pagrindinis komponentas 400 ml dehumidifier dėžutėje su dideliu absorbcijos Wal-Mart yra kalcio chloridas, kuris gali labai sugerti perteklinį vandenį ore ir veiksmingai padėti žmonėms išspręsti problemą.
iš moldy namuose. Pagal savo pomėgius klientai gali pasirinkti vieną dėžutę, kombinaciją, spalvų dėžutę ar pasirinktinį paketą.
| Produkto pavadinimas | 400 ml dehumidifier dėžutė su dideliu absorbcijos Wal-Mart |
| Žaliavos | Kalcio chloridas (pridėti kvepalų, medžio anglis arba ne) |
| Dydis (cm) | 15.1 * 8.6 * 6.4, 15.1 * 8 * 8.5, 15.1 * 8.10.6, 15.1 * 8 * 13.5 prieinamas |
| Grynas svoris | 100 g, 190 g, 220 g, 280 g |
| Tomas | 300 ml, 400 ml, 500 ml, 600 ml |
| Sertifikavimas | ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, BSCI, MSDS, RoHS, DMF |
| Kvepalai | Citrinų, jazminų, levandų, rožių, Magnolijos, vandenynų ar ne aromatų |
| Funkcija | Sugeria drėgmę, kad išvengtumėte pelėsių ir pelėsių |
| Pavyzdys | Laisvas |
| MOQ (pritaikytas) | 5000 vnt |






Paraiška:


Naudojimo būdas:

OEM servisas:
Pastaba:
1.Šis produktas negali būti naudojamas, jei nėra maisto, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.
2. Ant pakuotės atidarymo neturėtų būti subraižyti baltos spalvos kvėpuojančio popieriaus dėžutės burnoje.
3. Negalima pakreipti naudojant šį gaminį.
4. Neišmeskite talpyklos, nesulauškite ir nespausdinkite balto kvepiančio popieriaus viršaus.
5. Neleiskite vaikams uždaryti!
Kompanijos informacija:
Shenzhen ChunWang aplinkos apsaugos technologijos co., LTD buvo įkurta 1998 metais ir buvo viešas 2015 metais. Tai rinkinys mokslinių tyrimų ir plėtros, gamybos ir rinkodaros išsamią pažangios įmonės, kuri yra skirta drėgmės įrodymas, konservavimas, oro valymo ir sanitarijos. Chunwang išlaikė QMS sertifikatą ISO9001: 2015, EMS sertifikatą ISO14001: 2015, o gaminiai atitinka ROHS ir kitus aplinkosaugos reikalavimus.



Populiarus Žymos: 400 ml dehumidifier dėžutė su dideliu absorbcijos wal-mart, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pagaminti iš Kinijos, pigūs

