Produkto informacija:
300 ml drėgmės dėžės šalintuvas vidaus patalpoms yra drėgmės sugėrimo produktų dėžutė, kuri gali būti sustabdyta. Tai tam tikras vanduo, galintis absorbuoti perteklinį vandens orą drėgnoje ar neventilenduotoje aplinkoje. Siekiant išvengti patalpų drabužių, antklodžių, batų, kojinių ir kitų kasdienių reikmenų, dėl drėgmės ir gaminant įvairias bakterijas, grybus, daro įtaką kūno sveikatai.
| Produkto pavadinimas | 300 ml drėgmės dėžės eliminatorius vidaus patalpoms |
| Žaliavos | Kalcio chloridas (pridėti kvepalų, medžio anglis arba ne) |
| Dydis (cm) | 15.1 * 8.6 * 6.4, 15.1 * 8 * 8.5, 15.1 * 8.10.6, 15.1 * 8 * 13.5 |
| Grynas svoris | 100 g, 190 g, 220 g, 280 g |
| Tomas | 300 ml, 400 ml, 500 ml, 600 ml |
| Pakavimas | Individualizuota etiketė, popierinė kortelė |
| Sertifikavimas | ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, BSCI, MSDS, RoHS, DMF |
| Skonis | Citrinų, jazminų, levandų, rožių, Magnolijos, vandenynų ar ne aromatų |
| Funkcija | padeda žmonėms pašalinti drėgmę namuose |
| Pavyzdys | Nemokamas pavyzdys |
Naudojimo būdas:

Paraiška:
Mūsų kompanija:
1. Įkurta 1998 metais, CHUNWANG grupė yra mokslinių tyrimų, gamybos ir prekybos įmonė
2.Produktų serija: buitinės drėgmės sugėrikliai, dezodoratoriai, tualeto indų valikliai, automobilių sausinimo įrenginiai, kanalizacijos valikliai, oro gaivikliai, džiovikliai, konteinerio sauso maišelis, deguonies sugėriklis, drėgmės indikatoriaus kortelė ir tt 3. Įmonių skalė: daugiau nei 12000 kvadratinių metrų, daugiau nei 200 štabų
4. Sertifikatai: RoHS, REACH, DMF, ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, BSCI ir kt.
5. Klientai: "Sanrio", "Aldi", "Coach", "Vanguard", "Sanyo", "Samsung", "Toshiba", "Flextronics", "Emerson", DHL ir kt.


Susiję produktai:


Populiarus Žymos: 300 ml drėgmės dėžės eliminatorius vidaus patalpoms, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, gaminamos Kinijoje, pigūs

