1000 ml drėgmės absorbento maišelis, skirtas kambariui
Produkto informacija:
1000 ml internetinė drėgmės absorbcinė maišelis, skirtas patalpoms, yra didelio efektyvumo dehumidifier, skirtas naudoti namuose, ir jis gali efektyviai apsaugoti mūsų apsaugą nuo aukščiausios kokybės medinių baldų, mašinų įrangos, nuo drėgmės ir pelėsių pažeidimų, pašalinti per didelį drabužių spintelę, stalčius, batų laikiklius, knygų spintas, pirštinių dėžes, kad jie būtų sausoje aplinkoje.
| Daikto pavadinimas | 1000 ml drėgmės absorbento maišelis, skirtas kambariui |
| Žaliavos | Kalcio chloridas (pridėti kvepalų, medžio anglis arba ne) |
| Grynas svoris | 248 g, 400 g arba pritaikyta |
| Tomas | 500 ml, 1000 ml arba pritaikyta |
| Pakavimas | Pritaikytas polybag |
| Sertifikavimas | ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, BSCI, MSDS, RoHS, DMF |
| Aromatas | Rose, lavernas, vaistinė, citrinų ar ne aromatas |
| Funkcija | Sugeria drėgmę, kad išvengtumėte pelėsių ir pelėsių |
| Paraiška | Vidinis kambarys / spintelė / spintelė / batų kabinetas / knygų spinta ir bet kokia sandarinimo erdvė |
| MOQ | 20000 vnt |


Paraiška:


Naudojimo būdas:
1. Supilkite maišelį išilgai maišo tarpo ir išimkite higroskopinį maišą. Higroskopinis krepšys automatiškai sugeria drėgmę.
2, ištraukite absorbentinį maišelį ir pakabinkite jį reikiamoje vietoje. Mažiausiai 5-10 centimetrų atstumu tarp drabužių ir kitų sugeriančių maišelių, kad drėgmės sugėrimo maišelis visiškai kontaktuotų su oru. Apatinė dalis drėgmės sugėrimo krepšys yra vandens indas, kuris naudojamas surinkti higroskopinio agento viršutinės dalies absorbuotą drėgmę.
3. Kai vanduo pateks į pakaitinį antgalį arba baltas kristalinis higroskopinis agentas visiškai ištirps, maišelis laikomas vertikaliai ir įdėtas į šiukšliadėžę.
Pastaba:
1. Prieš naudodami nepažeiskite pakuotės, kad nebūtų slopinama.
2, naudojimo metu negalima patrinti ar išspausti higroskopinio maišo, kad nebūtų pažeista pakuotė.
3, yra kalcio chlorido, vengiama tiesioginio sąlyčio su akimis ir oda, negalima valgyti. Jei naudojimo metu yra fizinio kontakto, skubiai atsakykite į šiuos metodus: pvz., Netyčia įeikite į akis ir 15 minučių praplaukite švariu vandeniu. Jei dėvite nematomas akis, turite jį pašalinti. Jei paliečia odą, praplaukite muilu ir vandeniu. Jei simptomai išlieka, kreipkitės į ligoninę gydymui; jei ant drabužių išsipyla vanduo, praplaukite jį šaltu vandeniu.
4, po atidarymo, kaip rasti vandenyje su nedideliu kiekiu granulių ar miltelių yra normalus.
5, higroskopinio maišo talpa yra apie 400 ml. Jei maišelyje esanti drėgmė pateko į pakuotę, prašome ją pakeisti laiku.
Gamybos procesas:
OEM servisas:
Kompanijos informacija:
Shenzhen ChunWang aplinkos apsaugos technologijos co., LTD buvo įkurta 1998 metais ir buvo viešas 2015 metais. Tai rinkinys mokslinių tyrimų ir plėtros, gamybos ir rinkodaros išsamią pažangios įmonės, kuri yra skirta drėgmės įrodymas, konservavimas, oro valymo ir sanitarijos. Chunwang išlaikė QMS sertifikatą ISO9001: 2015, EMS sertifikatą ISO14001: 2015, o gaminiai atitinka ROHS ir kitus aplinkosaugos reikalavimus.



Populiarus Žymos: 1000 ml internetinė drėgmės absorberio maišelis patalpoms, Kinijai, gamintojams, tiekėjams, gamyklai, pagamintiems iš Kinijos, pigūs

