1000 ml drėgmės sorbento maišelis drabužių spinta su kvepalais
Produkto informacija:
1000 ml drėgmės sorbentinis maišelis, skirtas drabužių spintai su kvepalais, yra plačiai naudojamas. Dėl savo stiprios drėgmės funkcijos, be spintelės drabužių spinta, produktas taip pat gali būti naudojamas daugelyje vietų. Siekiant išlaikyti saikingą orą ir veiksmingai užkirsti kelią drabužių ir namų apyvokos reikmenų drėgmei ir purvui, gali būti įrengiami tualetai, virtuvės, mansardiniai pastatai ir vietovės su prasta ventiliacija namuose.
| Produkto pavadinimas | 1000 ml drėgmės sorbento maišelis drabužių spinta su kvepalais |
| Žaliavos | Kalcio chloridas (pridėti kvepalų, medžio anglis arba ne) |
| Grynas svoris | 248 g, 400 g |
| Tomas | 500 ml, 1000 ml |
| Pakavimas | Individualus polibagas, pritaikytas spalvų dėžutė, lipduko etiketė |
| Sertifikavimas | ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, BSCI, MSDS, RoHS, DMF |
| Aromatas | Citrinų, jazminų, levandų, rožių, Magnolijos, vandenynų ar ne aromatų |
| Funkcija | Apsaugo jūsų drabužių spinta, spinta, spintelė nuo drėgmės |
| Paraiška | Vidinis kambarys, spinta, spintelė, knygų spinta ir bet kokia sandarinimo erdvė |
| MOQ (custonized polybag) | 20000 vnt |





Paraiška:



OEM servisas:

Gamybos procedūra:

Užsakymo procesas:

Metodo naudojimas:
1. Supilkite maišelį išilgai maišo tarpo ir išimkite higroskopinį maišą. Higroskopinis krepšys automatiškai sugeria drėgmę.
2. Išskleiskite absorbentinį maišelį ir pakabinkite jį reikiamoje vietoje. Mažiausiai 5-10 centimetrų atstumu tarp drabužių ir kitų sugeriančių maišelių, kad drėgmės sugėrimo maišelis visiškai kontaktuotų su oru. Apatinė dalis drėgmės sugėrimo krepšys yra vandens indas, kuris naudojamas surinkti higroskopinio agento viršutinės dalies absorbuotą drėgmę.
3. Kai vanduo pateks į pakaitinį antgalį arba baltas kristalinis higroskopinis agentas visiškai ištirps, maišelis laikomas vertikaliai ir įdėtas į šiukšliadėžę.
Dėmesio:
1. Prieš naudodami nepažeiskite pakuotės, kad nebūtų slopinama.
2. Naudojimo procese negalima patrinti ar išspausti sausiklio maišelio, kad nebūtų pažeista pakuotė.
3.Turims kalcio chlorido, vengti tiesioginio sąlyčio su akimis ir oda, negalima valgyti. Jei naudojimo metu yra fizinio kontakto, skubiai atsakykite į šiuos metodus: pvz., Netyčia įeikite į akis ir 15 minučių praplaukite švariu vandeniu. Jei dėvite nematomas akis, turite jį pašalinti. Jei paliečia odą, praplaukite muilu ir vandeniu. Jei simptomai išlieka, kreipkitės į ligoninę gydymui; jei ant drabužių išsipyla vanduo, praplaukite jį šaltu vandeniu.
4. Po atidarymo, esančio vandenyje, kuriame yra nedidelis granulių ar miltelių kiekis, yra normalus.
5. Dehumidifier maišelio talpa yra apie 400ml. Jei maišelyje esanti drėgmė pateko į pakuotę, prašome ją pakeisti laiku.
Susiję produktai:




Kompanijos informacija:
1. Įkurta 1998 metais, CHUNWANG grupė yra mokslinių tyrimų, gamybos ir prekybos įmonė
2.Produktų serija: buitinės drėgmės sugėrikliai, dezodoratoriai, tualeto indų valikliai, automobilių sausinimo įrenginiai, kanalizacijos valikliai, oro gaivikliai, džiovikliai, konteinerio sauso maišelis, deguonies sugėriklis, drėgmės indikatoriaus kortelė ir tt 3. Įmonių skalė: daugiau nei 12000 kvadratinių metrų, daugiau nei 200 štabų
4. Sertifikatai: RoHS, REACH, DMF, ISO9001: 2015, ISO14001: 215, BSCI ir kt.
5. Klientai: "Sanrio", "Aldi", "Coach", "Vanguard", "Sanyo", "Samsung", "Toshiba", "Flextronics", "Emerson", DHL ir kt.



DUK:
1.Q: Kiek tai truks?
A : Tai trunka 45-60 dienų, priklausomai nuo drėgmės ir metų laiko.
2.Q: Kaip greitai nusiųs mano užsakymas?
A : Greičiau nei kas kitas pramonėje! Pristatymas iš karto, jei turime užsakymo atsargas, pristatytas per 7-15 dienų individualiems užsakymams po apmokėjimo.
3. Q: Kokios yra jūsų darbo valandos?
A : 8: 30-18: 00 nuo pirmadienio iki šeštadienio, mes visada čia tarnaujame tau.
4.Q: Ar siūlote nuolaidą?
A : Taip, nuolaida bus siūloma priklausomai nuo jūsų užsakymo kiekio, tuo daugiau nusipirks, tuo daugiau sutaupysite!
5. Q: Kiek vandens gali sugerti CaCl 2 ?
A : Kalcio chloridas gali sugerti iki 200% savo svorio.
6.Q: Ar galiu turėti savo dizainą ar savo prekės ženklą?
A : Taip, mes galime pasiūlyti pritaikymą ir OEM paslaugą.
Populiarus Žymos: 1000ml drėgmės sorbentinis maišelis drabužių spinta su kvepalų, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pagaminta Kinijoje, pigūs

