1000 ml interjero dehumidifier maišelis drabužių spinta su nemokamu pavyzdžiu
Produkto informacija:
1000ML interjero dehumidifier maišelis drabužių spinta su nemokamu pavyzdžiu yra lengva naudoti. Higroskopinis maišas yra pakabinamas ir drabužiai laikomi tam tikru atstumu, todėl higroskopinis maišas visiškai kontaktuoja su oru. Kai vanduo pasiekia pakaitinį antgalį arba vidinis higroskopinis agentas visiškai ištirps, laikoma ir pakeičiama higroskopinio maišo vertikali būsena.
| Daikto pavadinimas | 1000 ml interjero dehumidifier maišelis drabužių spinta su nemokamu pavyzdžiu |
| Žaliavos | Kalcio chloridas (pridėti kvepalų, medžio anglis arba ne) |
| Grynas svoris | 248 g, 400 g arba pritaikyta |
| Tomas | 500 ml, 1000 ml arba pritaikyta |
| Pakavimas | Pritaikytas polybag |
| Sertifikavimas | ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, BSCI, MSDS, RoHS, DMF |
| Skonis | Rose, lavernas, vaistinė, citrinų ar ne aromatas |
| Funkcija | Padeda sustabdyti drėgmės, pelėsių, pelėsių ir kondensacijos |
| Paraiška | Vidinis kambarys / spintelė / spintelė / batų kabinetas / knygų spinta ir bet kokia sandarinimo erdvė |
| Pavyzdys | Laisvas |
| MOQ | 20000 vnt |



Paraiška:


Metodo naudojimas:
Išimkite gaminį iš išorinio maišelio ir pakabinkite jį spintoje, knygų spintelėje ir kitoje uždarytoje erdvėje, kur reikia sausinti.
Atstumas tarp maišelio ir daikto yra ne mažesnis kaip 5-10 cm, kad higroskopinis maišas būtų pilnai veikiamas ore.
Kiekvienoje nepriklausomoje bendrosios aprangos spintelės erdvėje pakabinami 1-2 maišai iš labai veiksmingų drėgmės sugėrimo maišelių (didelė hermetiška erdvė). Kai baltos dalelės visiškai ištirps, prašome pakeisti naujus gaminius.
Mūsų kompanija:



DUK:
1.Q: Kiek tai truks?
A : Tai trunka 45-60 dienų, priklausomai nuo drėgmės ir metų laiko.
2.Q: Kaip greitai nusiųs mano užsakymas?
A : Greičiau nei kas kitas pramonėje! Pristatymas iš karto, jei turime užsakymo atsargas, pristatytas per 7-15 dienų individualiems užsakymams po apmokėjimo.
3. Q: Kokios yra jūsų darbo valandos?
A : 8: 30-18: 00 nuo pirmadienio iki šeštadienio, mes visada čia tarnaujame tau.
4.Q: Ar siūlote nuolaidą?
A : Taip, nuolaida bus siūloma priklausomai nuo jūsų užsakymo kiekio, tuo daugiau nusipirks, tuo daugiau sutaupysite!
5. Q: Kiek vandens gali sugerti CaCl 2 ?
A : Kalcio chloridas gali sugerti iki 200% savo svorio.
6.Q: Ar galiu turėti savo dizainą ar savo prekės ženklą?
A : Taip, mes galime pasiūlyti pritaikymą ir OEM paslaugą.
Populiarus Žymos: 1000 ml interjero dehumidifier maišelis drabužių spinta su nemokamu pavyzdžiu, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pagaminta Kinijoje, pigūs
