1000 ml dehumidifier maišelis su pakaba namų apyvokos
Produkto informacija:
Pagrindinis 1000 ml dehumidifier maišelio su pakabu buteliui komponentas turi didelį kalcio chlorido drėgmės sugėrimo greitį. Produktas yra ne toksiškas, beskonis ir neturi korozijos poveikio. Tai būtina drabužių spinta, knygų spintelė ir kitas namas.
| Daikto pavadinimas | 1000 ml dehumidifier maišelis su pakaba namų apyvokos |
| Žaliavos | Kalcio chloridas (pridėti kvepalų, medžio anglis arba ne) |
| Grynas svoris | 248 g, 400 g arba pritaikyta |
| Tomas | 500 ml, 1000 ml arba pritaikyta |
| Pakavimas | Pritaikytas polybag |
| Sertifikavimas | ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, BSCI, MSDS, RoHS, DMF |
| Skonis | Rose, lavernas, vaistinė, citrinų ar ne aromatas |
| Funkcija | Padeda sustabdyti drėgmės, pelėsių, pelėsių ir kondensacijos |
| Paraiška | Vidinis kambarys / spintelė / spintelė / batų kabinetas / knygų spinta ir bet kokia sandarinimo erdvė |
| Pavyzdys | Laisvas |
| MOQ | 20000 vnt |



Dėmesio:
1), prieš naudodamiesi, nepažeiskite pakavimo maišo, kad preparatas nebūtų slopinamas.
2), naudojimo metu negalima patrinti arba išspausti higroskopinio maišo, kad nebūtų pažeista pakuotė.
3), gaminyje yra kalcio chlorido ir kitų specialių dalelių, kad būtų išvengta tiesioginio sąlyčio su akimis ir oda, negalima valgyti ir negali būti naudojamas kaip terpė.
4), pvz., W3ater, reikia nuplauti vandeniu.
Paraiška:


Mūsų kompanija:



DUK:
1 klausimas: kur tu gyveni?
- Aš gyvenu gamykloje, kuri yra Guangdongyje, Kinijoje.
Q2: Ar esate gamintojas?
- Taip, aš esu profesionalus gamintojas šioje srityje 20 metų.
3 klausimas: ar galite man duoti nemokamą pavyzdį?
--Taigi, aš galiu tau iš karto sumokėti ir tiesiog sumokėti greitą kainą mano bendrovei.
Q4: Ar galiu turėti savo logotipą?
- Taip, pritaikyti sveiki čia.
5 klausimas: kaip mokėjimo terminas?
- T / T, saugus mokėjimas ("Alibaba"), "Trade Assurance" ("Alibaba"), "Western Union"
L / C, Paypal, Cash, negotiable;
6 klausimas: koks jūsų laikas?
- apie 5-20 darbo dienų nuo užsakymo patvirtinimo.
Populiarus Žymos: 1000 ml dehumidifier maišelis su pakaba namų ūkio, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, pagaminti iš Kinijos, pigūs
