Prekės aprašymas:
1000 ml pigūs vienkartiniai kabantys drėgmės sugėrimo maišai yra drėgniame namuose, kuris gali padėti žmonėms pašalinti drėgmę iš oro.
Produktas pagamintas iš kalcio chlorido.
Jis taip pat gali pridėti į kai kurias Aromatines daleles, kad sugeriotų purvą
ir tinka rūsiui, virtuvei ir vonios kambariui.
| Produkto pavadinimas | 1000ml pigus vienkartinis kabantis drėgmės sugėrimo krepšys |
| Žaliavos | Kalcio chloridas (pridėti kvepalų, medžio anglis arba ne) |
| Grynas svoris | 248 g, 400 g |
| Tomas | 500 ml, 1000 ml |
| Pakavimas | Individualus polibagas, pritaikytas spalvų dėžutė, lipduko etiketė |
| Aromatas | Rose, lavernas, vaistinė, citrinų ar ne aromatas |
| Funkcija | Jis sugeria per didelę drėgmę, kad apsaugotų jūsų drabužių spinta, spinta, spintelė nuo drėgmės |
| Paraiška | Vidinis kambarys / spintelė / spintelė / batų kabinetas / knygų spinta ir bet kokia sandarinimo erdvė |
| Pavyzdys | Laisvas |
| MOQ | 20000 vnt |




Paraiška:


OEM servisas:

Metodo naudojimas:
1: Galima pašalinti drabužių spintą, stalčių, batų skrybėlę, knygų spintelę, instrumentą, drėgmę viduje
2: pastatytas patalpose, kuris gali veiksmingai užkirsti kelią aukštos kokybės mediniams baldams, kurie yra elektriniai
prietaisai, mechaniniai įrenginiai, elektroniniai gaminiai iš drėgno moldy!
3: Ar gali atsikratyti kenksmingų dujų formaldehido, benzolo, TVOC molekulių
Produkto procedūra:

Susiję produktai:



Kompanijos informacija:
1. Įkurta 1998 metais, CHUNWANG grupė yra mokslinių tyrimų, gamybos ir prekybos įmonė
2.Produktų serija: buitinės drėgmės sugėrikliai, dezodoratoriai, tualeto indų valikliai, automobilių sausinimo įrenginiai, kanalizacijos valikliai, oro gaivikliai, džiovikliai, konteinerio sauso maišelis, deguonies sugėriklis, drėgmės indikatoriaus kortelė ir tt 3. Įmonių skalė: daugiau nei 12000 kvadratinių metrų, daugiau nei 200 štabų
4. Sertifikatai: RoHS, REACH, DMF, ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, BSCI ir kt.
5. Klientai: "Sanrio", "Aldi", "Coach", "Vanguard", "Sanyo", "Samsung", "Toshiba", "Flextronics", "Emerson", DHL ir kt.


Populiarus Žymos: 1000 ml pigūs vienkartiniai kabantys drėgmės sugėrimo krepšys, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, pagamintos Kinijoje, pigūs

