Specifikacijos:
| Produkto pavadinimas: | Chunwang® efektyvus Desiccant Bag 2g |
| Sugeriančios: | Cacl2 (Netoli 2004) |
| Išorinis apvalkalas: | viduje tyvek+PET, padengtas neaustinės |
| Forma: | krepšiai / paketai |
| Produkto Nr.: | KODAS-2C4 |
| Plotis: | Nuo 55 mm iki 55 mm |
| Ilgis: | 92mm (92mm) |
| Plombos tipas: | nugaros sandariklis, karštas sandariklis |
Pakuotės:
Ant padėklų(LCL): 1 padėklas=56 dėžės=140 000 vnt.
Ant padėklų(20FT): 1 padėklas=64 dėžės=160 000 vnt., 20ft=12 padėklų, 20ft=1 920 000 vnt.
20FT: 840 dėžės = 2,100,000 vnt
Programa:
Sausiklio maišelis 2g yra sudarytas iš miltelių kalcio chlorido ir krakmolo, kuris yra specialiai skirtas batai, drabužiai ir pakuotės mažų maišelių ar dėžės. Ji apsaugo odą ar tekstilės gaminius nuo pelėsių, miltligės, spalvos, kurią sukelia drėgmė saugojimo ir išsiuntimo metu.
1 arba 2 vnt CHUNWANG ® bus naudojamas pagal medžiagą ir dydį batų dėžės.
Populiarus Žymos: ne DMF 2g kalcio chlorido sausiklis maišas rankinės, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pagaminti Kinijoje, pigūs

