Informacija apie produktą :
500 g automobilių dehumidifier maišelis su gamyklos kaina yra daugkartinio naudojimo. Galite tiesiog įdėti jį mikrobangų krosnelėje 2 * 12 minučių, o drėgmė išgaruos
Sutelkite dėmesį į savo namų, automobilio ir valties apsaugą nuo drėgmės
Jis ekologiškas aplinkai ir taupo pinigus už jus.
| Produktų pavadinimas | 500 g automobilio dehumidifier maišelis su gamyklos kaina |
| Medžiagos | Silikagelis |
| Grynas svoris | 2x500g arba 1 * 1000g |
| Vidinis maišelio dydis | 28 * 11 * 3cm arba pritaikyta |
| Išorinė pakuotė | "Poly bag" arba "color" dėžutė |
MOQ | Individualizuota etiketė ant polibago MOQ 1000 vnt Individualizuotos spalvų dėžutės MOQ 5000 dėžutės |
| Pavyzdžiai laiko | Nemokami pavyzdžiai, kurių laikas yra per 5 dienas |
| Sertifikatai | ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, BSCI, MSDS, RoHS, DMF |
| Mokėjimas | TT, L / C, PayPal, prekybos garantijos, Vakarų sąjunga |
| Funkcijos | Pašalinti drėgmę, pašalinti kvapus, išspręsti automobilio lango miglota |




OEM servisas:

Gamybos procedūra:


Charakteristika:

Užsakymo tvarka:

Susiję produktai:




Kompanijos informacija:
1. Įkurta 1998 m., Beveik 20 metų turinti patirtį Oro gaiviklis, vienas iš pirmaujančių gamintojas absorbcijos produktus.
2.Produktas: gelio oro gaiviklis, aromatizuotas sake, kristalų karoliukai, oro gaiviklis
Buitinės drėgmės absorberis, pakartotinai naudojamas automobilio sausiklis, pakelti drėgmės absorberio maišelį ir tt
3. Sėkmingai tapti akcine bendrove 2015 metais. Su Walmart, BSCI, GMP audito ataskaita



Populiarus Žymos: 500 g automobilio dehumidifier maišelis su gamyklos kaina, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, pagamintos Kinijoje, pigūs

